עו"ד משפחה בחולון

עו"ד משפחה בחולון

דיני משפחה, בהם מתמחים עורכי דין לענייני משפחה, כוללים נושאים רבים דוגמת ירושה, צוואה, גירושין, הסכמי ממון ועוד. התחומים הללו דורשים ניסיון וידע רב, מפני שכל טעות עלולה להיות הרת גורל ולהשפיע רבות על שגרת חייהם של אנשים רבים. לפיכך, כאשר אתם מוצאים את עצמכם שוקלים אם לפנות לשירותים משפטיים של עו"ד משפחה בחולון או בכל מקום אחר בארץ, אל תהססו ולפחות תפנו לייעוץ משפטי. כאמור, הנושאים בהם מתעסק עורך דין משפחה הינם רבים, והחלטנו לפרט מעט בהרחבה על כמה מהם.

ענייני ירושה

החוק במדינת ישראל קובע כי עם מותו של אדם, עזבונו (הירושה שלו) עובר ליורשיו. דיני הירושה מסדירים כיצד יחולקו נכסי המת וממונו, והם עלולים ליצור בעיות לא מעטות. כאן נכנס לתמונה עורך דין לענייני ירושה, שמתעסק בעריכת צוואות, חלוקת הנכסים באופן הוגן ושווה בכפוף לחוק, ייצוג משפטי בבית משפט במקרים בהם קיימת התנגדות לצוואה או מחלוקת בין הצדדים ועוד. למעשה, אנשים לא מעטים נמנעים מעריכת צוואה טרם מותם מסיבות שונות (פגיעה בקרובים, מעוניינים שלא לחשוב על המוות ועוד), ובמטרה להקל על מלאכת חלוקת העיזבון חשוב ליצור קשר עם עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום.

ענייני גירושין

אחד מכל שישה – שבעה זוגות במדינת ישראל עתיד להתגרש. כך עולה מנתונים סטטיסטיים בנושא. ככלל, הליך גירושין הינו הליך מורכב, הכולל אלמנטים משפטיים רבים עליהם יש לתת את הדעת, החל מהסכם גירושין אשר עתיד לספק מעטה וודאות בנוגע לעתיד בני הזוג; אופן חלוקת הנכסים של בני הזוג; משמורת והסכמי ראייה, דהיינו החלטה היכן ישתכנו הילדים בשגרה ומתי יזכה לראותם בן הזוג השני, עריכת גט ועוד. בשל מורכבות העניין, חשוב לבחור בעו"ד משפחה בחולון או בכל מקום אחר בארץ בעל ידע, ניסיון ורמת מקצועית גבוהה באשר לענייני גירושין, במטרה שאלו יעברו בצורה חלקה וללא תקלות.

מזונות ילדים

נושא מרכזי שעולה בשעה שני זוג מתחילים בהליך גירושין, הוא מי מבין בני הזוג יהיה אחראי לכלכל את ילדי הזוג. כאשר שני בני הזוג עובדים תשלום המזונות יתחלק בין שניהם, בהתאם לגובה המשכורת של כל אחד, ואילו כאשר בן זוג אחד בלבד עובד, האחריות לתשלום לרוב תהיה עליו. גובה התשלום ואופן חלוקתו יקבע על ידי שופט בית משפט, אשר ישמע את נתוני בני הזוג ונציגיהם שיהוו על פי רוב עו"ד משפחה בחולון ובשאר אזורי הארץ.