עורך דין ונוטריון

עורך דין ונוטריון

רבים תוהים מהו ההבדל בין נוטריון לעורך. למעשה, כל נוטריון הינו עורך דין, אך לא כל עורך דין יכול לשמש כנוטריון. פירושו של דבר, קבלת רישיון של עורך דין אינה מעניקה את האפשרות לשמש דה פקטו כנוטריון. על מנת לקבל רישיון נוטריון על עורך הדין לעמוד בקריטריונים מסוימים, להגיש בקשה, הכוללת פירוט שנות הוותק של העורך דין (כאשר הניסיון המינימלי הנדרש הינו 10 שנים).

על שירותי נוטריון

תפקיד עורך דין ונוטריון הינו אישור אימות ועריכת מסמכים רבים, ולעיתים להעניק להם תוקף משפטי. כך לדוגמא, צוואה המורה על חלוקת נכסים הנמצאים בחוץ לארץ, זקוקה לתרגום וחתימה על ידי נוטריון מוסמך בכדי לקבל תוקף במדינה המדוברת. אחרת, לא ניתן יהיה לעשות שימוש בנכסים אלו. בנוסף, כאשר למסמך קיים אישור נוטריוני, הוא עשוי לשמש כראייה בבתי משפט, ומלאכת סתירת נכונות המסמך תהיה קשה עד בלתי אפשרית. שירותי עורך דין ונוטריון נוספים: אישור הסכם ממון, אישור נוטריוני לתצהירים, אימות חתימה על יפוי כוח, אישור להעתקי מסמכים והמגוון עוד רחב.

עורך הדין לאוניד רובינוב

לאוניד רובינוב הוא עורך דין ונוטריון מוכר, המעניק שירותים משפטיים בשפות עברית ורוסית. משרדו של עורך הדין רובינוב ממוקם בחולון, והוא מסייע לקליינטים רבים המגיעים למשרדו מכל רחבי הארץ. כל לקוח הפונה לעורך דין רובינוב מתקבל בברכה ובאדיבות, ויעידו על כך מספר רב של תגובות חיוביות ופידבקים מצוינים הניתנים לו עבור עבודתו המשפטית מפעם לפעם. את השכלתו המשפטית החל לרכוש עורך הדין רובינוב בפקולטה למשפטים אשר בסרטוב, השוכנת במדינת רוסיה. לאחר מכן, פנה לאוניברסיטת בר אילן והשלים שם את תואר הMLL. החל מ1998 נרשם כחבר מן המניין בלשכת עורך הדין. מתוקף עבודתו כעורך דין ונוטריון, עורך הדין רובינוב מעניק שלל שירותים משפטיים, כדוגמת תרגום מסמכים וצוואות, גביית חובות, טיפול בהוצאות לפועל, עריכת צוואות והמגוון עוד רחב. ניסיוננו הרב כעורך דין, והיכולת האינטילגנטית הגבוהה בה ניחן- הן בפן הרגשי והן בפן האינטלקטואלי, מסייעים לעורך הדין רובינוב להעניק ייעוץ וטיפול משפטי מקצועי ואיכותי.