הסדר חובות

הסדר חובות לחברות וליחידים הינו שירות עורכי דין מבוקש מאוד. עורך דין בחולון לאוניד רובינוב מצליח למצוא פתרונות לטובת החייב במקרים מסובכים של הסדר חובות ולהשיג תוצאות מרשימות בדרכים הכי משתלמות.

מה החייב צריך לדעת?

התיק שהוגש ללשכת ההוצאה לפועל לעולם לא ייעלם משם. קיימות כמה דרכים לסגור אותו עם הפסד כספי מינימלי. מהרגע שהתיק יגיע ללשכת ההוצאה לפועל, החוב לנושה יגדל יותר ויותר, ולפעמים יגיע לסכום גדול פי כמה – סכום קטן של כמה מאות שקלים יכול להגיע לאלפי שקלים. כתוצאה מכך, החייב יצטרך להחזיר את הכסף שהנושה הוציא לשירותי עורך דין, להגשת בקשות ללשכת ההוצאה לפועל והוצאות נלוות בניהול התיק.

עו"ד בחולון מציע שני פתרונות להסדר חובות בישראל:

– פריסת החוב למספר תשלומים;

– הליכי פשיטת רגל.

הדרך הראשונה מאפשרת בהמשך לסגור תיק בלשכת ההוצאה לפועל. במקרה של פריסת חוב צריך לנהל משא ומתן ישירות עם הנושה, איתו נקבע גם המספר וזמני התשלומים. פריסת החוב מביא תועלת גם לחייב וגם לנושה ומוביל לתוצאה טובה. במשך הזמן המיועד לתשלום חובות חל איסור על עיקול חשבונות הבנק, הנכסים, המשכורת של החייב.

האפשרות השנייה מתאימה לאנשים עם חובות בישראל העולים על סכום הכנסותיהם. החייב מגיש בקשה למתן צו כינוס והכרזת החייב כפושט רגל. אחרי בחינת הבקשה, אם היא אושרה, החובות מתאחדות (איחוד תיקים) ונקבע תשלום חודשי. היתרון של השיטה הזו – האפשרות לפרוס תשלומים לתקופה ארוכה וסכום קטן של תשלום חודשי. הנושים אינם רשאים לנקוט בפעולות של עיקול ומכירת הנכסים של החייב. על החייב מוטלות הגבלות: הגבלת יציאה מהארץ, איסור פתיחת עסקים, הקפאת חשבונות.

עורך דין בחולון מומחה בהסדר ומחיקת חובות

אם נוצר המצב שנפתח לכם או לאנשים קרובים שלכם תיק בלשכת ההוצאה לפועל וקיבלתם הודעה רשמית על כך, אל תבזבזו זמן ופנו מיד לעורך דין שמתמחה בתחום. ההגנה על החייב בישראל דורשת ידע רחב ועדכני בתחום המשפטים, ניסיון רב בהליכי הסדר ומחיקת חובות, מיומנות ומקצועיות בניהול משא ומתן עם הנושים.

עו"ד לאוניד רובינוב יעזור למצוא פתרון יעיל במצבים המסובכים ביותר. לאוניד רובינוב הינו עורך דין מנוסה היודע חוקים באופן מושלם ומעודכן בכל ההתפתחויות העדכניות, והוא מציע בכל סיטואציה את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר. הקשורים המקצועיים בערכאות השיפוטיות של ישראל מאפשרים לו לערוך ולאשר מסמכים נדרשים במהירות. עורך הדין בחולון מספק כל סיוע אפשרי באיסוף המסמכים, בערכת המסמכים, בהגשת הבקשה. הוא יעזור לכם להגיע לפשרה עם הנושים שתביא רווח לשני הצדדים.

 

*המאמר מתאר תמונה כללית בנושא, אינה מהווה ייעוץ משפטי ואין הקורא זכאי לסמוך עליו