הוצאה לפועל

גביית חובות בישראל הינו תהליך מורכב הדורש מעורך דין ניסיון רב ומקצועיות בתחום הגבייה ובהענקת שירותים משפטיים. עורך דין לאוניד רובינוב מוכן לעזור לכם בפתרון הסוגיה ולטפל בעניין הגבייה באופן המקצועי והיעיל ביותר.

דרכי גביית חובות אפשריות

החייב יכול להיות איש פרטי או אישיות משפטית שנותן תירוצים שונים לסירובו לשלם בזמן את הכסף שהוא חייב. קיימים חייבים "מקצועיים" המצליחים להתחמק מאחריות והם יודעים מצוין את החוקים ואת הזכויות שלהם. אולם אפילו חייב מקצועי כזה לא יוכל למנוע את גביית החובות בישראל.לפי חוקי מדינת ישראל קיים מספר אפשרויות להחזרת כספים ונכסים לבעליהם החוקיים.

הנושה רשאי לפנות לכמה גופים:

  • – לשכת ההוצאה לפועל;
  • – בית משפט;
  • – משרד עורכי דין פרטי.

הדרך המהירה ביותר לפתור את הבעיה – הפנייה ישירות ללשכת ההוצאה לפועל. לשם כך ברשות הלקוח צריכים להיות המחאה ושטר, וגם כתב ערבות לכל נכס – מכוניות, נדל"ן. המסמכים חייבים להיות ערוכים כראוי ומאושרים.

המהירות והיעילות של ביצוע החלטה של בית המשפט תלויה בפעילות של התובע – עליו להגיש בקשות לביצוע פסק הדין.לאחר מכן צריך להגיש בקשת הליכי אכיפה.הלשכה לא נוקטת שום צעדים ללא הגשת בקשות.

העונש על אי תשלום חובות – עונש מאסר ומכירת רכוש מעוקל.בישראל חוק הוצאה לפועל קובע נכסים המתאימים למכירה לצורך קבלת כספים לגביית חובות:

  • – נדל"ן;
  • – מכונית;
  • – שכר עבודה;
  • – כסף, ניירות ערך, חשבונות;
  • – מניות.

במסגרת ההוצאה לפועל החייב יכול לקבל גם צו עיכוב יציאה מהארץ ופסילת רישיון נהיגה.בתיק מזונות ניתן לעצור את החייב עד תקופה של 30 ימים

שירותי עורך דין

עורך דין לאוניד רובינוב עוזר ללקוחותיו לגבות את כל הסכום תוך זמן קצר. לאוניד רובינוב הוא בעל ניסיון רב וידע רחב בתחום ההוצאה לפועל והגבייה, והוא מעודכן באופן שוטף בכל ההתפתחויות העדכניות הנוגעות לנושא. הודות לכך הוא מצליח למצוא פתרון במקרים המסובכים ביותר במהירות וביעילות מרבית וגם במינימום ההוצאות מצד הלקוח.

עורך דין בחולון עוזר לערוך ולהגיש בקשות, לבדוק תקינות המסמכים.הקשרים המקצועיים בערכאות שיפוטיות מאפשרים לו להשיג את המסמכים הנדרשים במהירות.ליאוניד רובינוב מוכן לייצג את האינטרסים שלכם בבית משפט, לנהל את התיק עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

 

*המאמר מתאר תמונה כללית בנושא, אינה מהווה ייעוץ משפטי ואין הקורא זכאי לסמוך עליו